تبلیغات در لینکدین چگونه است؟
آموزش لینکدین

تبلیغات در لینکدین چگونه است؟

شاید براتون سوال باشد  تبلیغات در لینکدین چیست؟ لینکدین یکی از شبکه های اجتماعی است که در حوزه فعالیت های تجاری و اشتغال محور فعالیت دارد. طبق امار هایی که از این سایت گرفته شده است، این شرکت قالب بر 562 میلیون کاربر دارد، که هر کدام می توانند پروفایلی تخصصی در مورد شغل خود ایجاد نمایند؛ و یا این که در قلب کارفرما در میان متقاضیان به دنبال نیروی کار باشند.

از دیگر امکاناتی که سایت لینکدین دارد، این است که کاربران می توانند از بخش تبلیغات برای جذب نیرو آگهی استخدام منتشر کنند. و خب این برای کسانی که به دنبال شغل مناسب خود هستند و کارفرمایانی که نیروی کار مناسب خود را می خواهند خیلی خوب است. سایت هایی مانند لینکدین رابط بین کارفرما و متقاضیان دریافت شغل هستند.

با کمک این سایت ها می توان مشخصات، توانایی ها، امکاناتی که قرار است در اختیار فرد گذاشته شود، میزان حقوق و…. برای همه روشن خواهد شد.

پس دیگر نیاز نیست تا بابت شغل دلخواه خود ساعت ها وقت بگذارید و در روزنامه به دنبال کار بگردید. از طرف دیگر کارفرمایانی که به دنبال کارمند با مشخصات خاص می گردند به راحتی می توانند وی را پیدا کنند.به صورت کلی تبلیغات در لینکدین برای این انجام می شود که به صورت هدفدار به منظور دستیابی به مخاطبان متخصص و همچنین کمپین های B2B(تجارت بین شرکت ها) صاحبان مشاغل، مدیر عامل ها و بازاریاب ها بتوانند محتوای خود را به مخاطب مورد نظرشان برسانند.

آموزش کاربردی تجارت و صادرات در لینکدین
صفر تا صد ارتباط گیری و صادرات کالا در لینکدین بصورت کاربردی و انجام یک نمونه واقعی

مدت زمان ویدیو آموزشی 1 ساعت است

برای دانلود این مجموعه بر روی اینجا کلیک کنید

افراد خریدار این ویدیو میتوانند از شماره تلفن ذکر شده در آخر ویدیو مشاوره رایگان در مباحث لینکدین داشته باشند

خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی
انجام تمامی امور ترخیص کالا در گمرکات بندرعباس ، مشهد ، سرخس ، تهران و ……
حمل و نقل بین المللی خلیج فارس ریل : حمل ریلی به آسیای میانه

پاسخی بگذارید

بستن منو