لینکدین
آموزش لینکدین

لینکدین

افزایش فروش برای وب سایت‌های تجاری

لینکدین یک ابزار قدرتمند برای افزایش فروش فروشگاه‌های آنلاین است. با قرار دادن محصولات در پروفایل این پلتفرم و ایجاد یک شبکه ارتباطی مرتبط، در معرض دید مخاطبان هدفتان قرار می‌گیرید. بنابراین احتمال اینکه این افراد به عنوان مشتری به وب سایت شما مراجعه کرده و  خرید کنند؛ وجود دارد. پس اگر محصولی برای فروش دارید، حتماً یک پروفایل لینکدین هم بسازید.

تبلیغات موثر و کارآمد

لینکدین یک شبکه اجتماعی بصری نیست. پس استفاده از تبلیغات بزرگ و رنگارنگ در این شبکه تخصصی چندان توصیه نمی‌شود. اما می‌توانید از طریق این پلتفرم و با ایجاد صفحه کاری به شکل گسترده، محصولات و خدمات خود را تبلیغ کنید. تبلیغات لینکدین از نوع تبلیغات کلیکی است. بنابراین داشتن کانکشن مرتبط برای صفحات کاری لینکدین بسیار مهم است. چون شما به ازای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید، پس باید شرایطی را فراهم کنید تا تبلیغات شما دقیقاً در معرض دید مخاطبان هدفتان قرار گیرد.

لینکدین سرویس‌های متعدد ایمیلی نیز برای تبلیغات دارد.

 استخدام شوید یا استخدام کنید.

همانطور که قبلا گفته شد، لینکدین یک رزومه آنلاین برای کارجویان است. بنابراین کارفرمایان می‌توانند از طریق این رزومه افراد توانمند و جویای کار را پیدا کنند. تنها کافی است توضیحی مرتبط با موقعیت کاری در صفحه خود ایجاد کنید. رزومه‌های دریافت شده از لینکدین کیفیت بالایی دارند و با توجه به مهارت‌های افراد و سابقه کاری آنها می‌توانید به جمع بندی بهتری دست پیدا کنید.

اگر جویای کار هستید نیز می‌توانید در لینکدین آگهی بنویسید. همچنین با دنبال کردن افراد فعال و شرکت بزرگ در زمینه کاری خود ، از موقعیت‌های شغلی موجود نیز آگاه می‌شوید. برای موفقیت در رقابت‌های استخدامی پروفایل با کیفیتی ایجاد کنید و تمام مهارت‌ها و توانمندی‌های خود را در آن وارد کنید.

آموزش کاربردی تجارت و صادرات در لینکدین
صفر تا صد ارتباط گیری و صادرات کالا در لینکدین بصورت کاربردی و انجام یک نمونه واقعی

مدت زمان ویدیو آموزشی 1 ساعت است

برای دانلود این مجموعه بر روی اینجا کلیک کنید

افراد خریدار این ویدیو میتوانند از شماره تلفن ذکر شده در آخر ویدیو مشاوره رایگان در مباحث لینکدین داشته باشندخدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی
انجام تمامی امور ترخیص کالا در گمرکات بندرعباس ، مشهد ، سرخس ، تهران و ……
حمل و نقل بین المللی خلیج فارس ریل : حمل ریلی به آسیای میانه

پاسخی بگذارید

بستن منو