لینکدین چه ویژگی‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟
آموزش لینکدین

لینکدین چه ویژگی‌هایی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد؟

فضای لینکدین تقریباً مشابه فضای پلتفرم‌های اجتماعی دیگر است. درست شبیه فیسبوک صفحه اصلی این پلتفرم مجموعه پست‌های به اشتراک گذاشته شده را نمایش می‌دهد. این پست‌ها توسط کاربرانی به اشتراک گذاشته شده که قبلا آنها را دنبال کرده اید.

در بخش پروفایل مجموعه‌ای از اطلاعات شخصی شما شامل نام، عکس، محل اقامت و محل کار آورده شده؛ در کنار  این اطلاعات، شما می‌توانید اطلاعات جزئی‌تری را برای معرفی بهتر خود وارد کنید. توانمندی‌ها، مهارت‌ها، سوابق تحصیلی و یا حتی رزومه کامل در پروفایل شما قابل بارگذاری است.

اگر صفحه اصلی پلتفرم لینکدین را باز کنید، حتماً با گزینه  my network نیز مواجه می‌شوید. این بخش درست شبیه فالوورها و فالوینگ های اینستاگرام است. با استفاده از پیشنهادات لینکدین می‌توانید مرتبا بر تعداد اعضای شبکه خود اضافه کنید. این پیشنهادها بر اساس پروفایل و شبکه دوستان کنونی شما ارائه می‌شود. در همین بخش می‌توانید به دنبال افرادی باشید که در کسب و کار شما به صورت حرفه‌ای کار می‌کنند. شرکت‌ها و کمپانی‌های بزرگ مرتبط با شغل خود را پیدا کنید و حتما آنها را دنبال کنید.این مطلب رو هم بخون:  چگونه اپلیکیشن خود را تبلیغ کنیم؟

گزینه interests  نیز مشابه فالو‌کردن افراد است. در واقع در این بخش شما می‌توانید صفحات مختلف شرکت‌ها یا گروه‌های مورد علاقه خود را دنبال کنید. به علاوه پلتفرم‌های جانبی لینکدین مانند slide share  برای انتشار نمایش اسلاید و پلتفرم lynda  برای اهداف آموزشی در این بخش وجود دارد.

منوی جستجو یا search bar  نیز یکی دیگر از بخش‌های لینکدین است. در این بخش شما می‌توانید افراد یا شرکت‌های مختلف را جستجو کنید.

در کنار این ویژگی‌ها این پلتفرم امکان ارسال پیام و دریافت درخواست فالو از طرف کاربران دیگر را نیز دارد.

پلتفرم لینکدین نسبت به بقیه شبکه‌های اجتماعی، تخصصی تر است. امکان ارائه آگهی استخدام و استعدادیابی، تبلیغات، ایجاد پروفایل کاری و حتی فروش محصولات در این پلتفرم وجود دارد.

آموزش کاربردی تجارت و صادرات در لینکدین
صفر تا صد ارتباط گیری و صادرات کالا در لینکدین بصورت کاربردی و انجام یک نمونه واقعی برای دانلود این مجموعه بر روی اینجا کلیک کنید

خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی
انجام تمامی امور ترخیص کالا در گمرکات بندرعباس ، مشهد ، سرخس ، تهران و ……
حمل و نقل بین المللی خلیج فارس ریل : حمل ریلی به آسیای میانه

پاسخی بگذارید

بستن منو