ترخیص کالا – ترخیص کار گمرک

ترخیص کالا – ترخیص کار گمرک

بندر‌عباس دارای ۲ گمرک اصلی به نام‌های شهید رجایی و شهید باهنر می باشد. بازرگانی خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی با بیش از ۲ دهه تجربه ثبت سفارش و ترخیص کالا و همچنین داشتن تیم‌های مستقل و متخصص در هر دو گمرک بندرعباس فرآیند ترخیص کالای شما را تسهیل می‌بخشد.

ترخیص کار به شخصیت حقوقی یا حقیقی گفته می‌شود که با اخذ قراردادهای شفاهی یا کتبی با بازرگان، تشریفات و ترخیص امور گمرکی بازرگان و ورود آن به خاک جمهوری اسلامی را بر عهده می گیرد. در این یادداشت به معرفی شرکت ترخیص کالا بازرگانی خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی در ایران و برخی از خدمات ترخیص کاری در مهم ترین گمرک ایران یعنی بندرعباس می پردازیم.

ترخیص کالا در گمرک شهید رجایی – بندرعباس

گمرک بندرشهید رجایی واقع در 23 کیلومتری غرب بندرعباس می باشد. مساحت این گمرک 4800  هکتار است. بندرشهید رجایی یکی از مهم ترین گمرکات برای ترخیص کالا از بندرعباس می باشد. بیش از 70 درصد ترانزیت بنادر ایران به عهده گمرک شهید رجایی است و 90 درصد تخلیه بارهای کانتینری کشور از این بندر صورت می پذیرد. گمرک شهید رجایی به علت موقعیت استراتژیک خاص و مهم خود، جز مناطق ویژه اقتصادی ایران است که موجب توجه بازرگانان می باشد و بسیاری از تجار به دلیل موقعیت خاص این بندر، علاقه مند به ترخیص کالا از بندر شهید رجایی می باشند. همچنین برای ترخیص کالا از گمرک بازرگان و ترخیص کالا از گمرک شهریار و ترخیص کالا از گمرک فرودگاه امام خمینی می توانید روی ترخیص کاران و مشاوران ما حساب باز کنید.

خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی
انجام تمامی امور ترخیص کالا در گمرکات بندرعباس ، مشهد ، سرخس ، تهران و ……
حمل و نقل بین المللی خلیج فارس ریل : حمل ریلی به آسیای میانه

ویژگی ها و مزیت های ترخیص کالا از گمرک شهید رجایی

بیش از 50 درصد صادرات و واردات بنادر کشور را پوشش می دهد.

با بیش از 80 بندر بزرگ دنیا ارتباط تجاری دارد.

سالیانه بیش از 90 تن کالا در گمرک شهید رجایی ترخیص می شود.

گمرک شهید رجایی بیش از 40 اسکله و 35 خط کانتینری را پوشش می دهد

ترخیص کار بندرعباس

روی مطلب مورد نظر کلیک کنید

از دیگر خدمات ما بیشتر بخوانید:

معافیت از حقوق و عوارض گمرکی

واردات کالای مستعمل

مراحل ترخیص کالا از گمرک بندرعباس

یکی از مهم ترین پرسش های مشتریان ما مراحل و نحوه ترخیص کالا در گمرک بندرعباس می باشد. در خصوص این نگرانی، باید اعلام کنیم که مراحل ترخیص در گمرک بندرعباس تفاوتی با دیگر گمرکات کشور ندارد و به نحوه زیر می باشد:

دریافت پروفرما از فروشنده

ثبت سفارش ازسازمان های مربوطه

ارائه مجوز ثبت سفارش به بانک و حواله پول

تهیه کالا در کشور مبدا

حمل کالا به ایران تا گمرک مقصد

دریافت اسناد حمل از فروشنده

ارائه به بانک جهت ظهرنویسی

تنظیم اظهارنامه در سامانه EPL

دریافت کوتاژ – تعیین مسیر

تحویل اسناد مورد نیاز به گمرک

انطباق اسناد دریافتی

Check-in محصول با اطلاعات

صدور پروانه ترخیص

کنترل پایانی و صدور مجوز ترخیص کالا

ترخیص کالا از بندرعباس

لیست کالاهای وارداتی در گمرک شهید رجایی

از جمله کالاهای وارداتی رایج برای ترخیص در گمرک بندرعباس، می توان به کالاهای زیر اشاره کرد؛ برخی از موارد زیر، حوزه تخصصی 16 ساله بازرگانی خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی در ترخیص کالا می باشد:

خودرو

دخانیات

لوازم آرایشی و بهداشتی

لاستیک

ماشین آلات راهسازی نو و مستعمل

لپ‌تاپ، دوربین عکاسی و دیگر کالاهای الکترونیکی

ترخیص تجهیزات پزشکی

ترخیص کار بندعباس شرکت ترخیص کالا بندرعباس

اگه نیاز به مشاوره دارید یا دنبال یه ترخیص کار خوب می گردید

مشاوره تخصصی ترخیص کالا

ترخیص کار بندرعباس

بازرگانی خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی، با سالها تجربه بالا در حوزه ترخیص کالا، از جمله شرکت های ترخیص کالا در بندرعباس می باشد؛ ترخیص کاران خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی در بندرعباس با تجربه و سرعت عمل  در کوتاه ترین زمان ممکن کالای شما را با کارمزد مناسب ترخیص می کنند. همین الان با مشاورین ما برای ترخیص کالای خود تماس بگیرید.

هزینه ترخیص کالا از گمرک بندرعباس

یکی از مهم ترین سوالات بازرگانان در خصوص واردات کالا از گمرک بندرعباس، هزینه های ترخیص کالا و کارمزد ترخیص کار در گمرک بندرعباس می باشد. هزینه های ترخیص کالا از گمرک به موارد زیادی مثل:

نوع و تعرفه کالا،

حقوق ورودی،

وزن و تعداد کالا،

نرخ بیمه و کرایه،

هزینه های بارگیری، انبارداری،

و 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده آن کالا بستگی دارد.

ترخیص کالا از گمرک

ما شرکت ترخیص کالا در بندرعباس، شرکت ترخیص کالا در گمرک شهریار و شرکت ترخیص کالا در فرودگاه امام هستیم؛

برای ترخیص کالاهای خود می توانید روی شرکت ترخیص کالای ما حساب کنید.

 وظایف ترخیص کار

از جمله مهم ترین وظایف یک شرکت ترخیص کالا، توجه به مسیر وارداتی بازرگان می باشد، راهنمایی و مشورت به بازرگان با دلسوزی، مهم ترین عاملی است که کمتر در میان بازرگانان دیده می شود. بعضا پیش می آید که یک بازرگان بدون ثبت سفارش کالای خود را وارد می کند، در حالی که با یک مشورت درست می توان از این مورد جلوگیری کرد. سرعت بالا و انجام امور با دقت از دیگر موارد مهم برای ترخیص کار گمرک می باشد. ثبت سفارش، اخذ مجوزات مربوطه و ترخیص کالا از جمله امور رایج انجام شده توسط ترخیص کار می باشد.

به‌طور مثال بعضا برخی کالا نیاز به اخذ مجوز از سازمان غذا و دارو، دانشگاه علوم پزشکی، جهاد کشاورزی و … دارند که یک شرکت ترخیص کالا معتبر و ترخیص کار با تجربه می تواند این امور را مدیریت کند.

مراحل کار ترخیص کار چیست؟

پس از اعلام ورود بار توسط کشتیرانی یا هر شرکت حمل دیگری، ترخیص کار موظف است به همراه اصل مدارک حمل به گمرک مقصد مراجعه کند.

در مرحله بعد ترخیص کار درخواست تقاضای قبض انبار می‌نماید. در این مرحله هزینه‌هایی چون هزینه صدور ترخیصیه و قبض انبار توسط صاحب کالا پرداخت می‌شود. اکثریت این موارد از طریق سامانه EPL  توسط ترخیص کار صورت می پذیرد.

بعد از مرحله اظهار، مبلغ واریزی برای گمرک مشخص می‌شود. در این مرحله مسیر گمرکی کالا می تواند سبز، زرد و یا قرمز باشد که در فرآیند ترخیص کالا تماما اثرگذار است.

خدمات ترخیص کالا و بازرگانی قندچی
انجام تمامی امور ترخیص کالا در گمرکات بندرعباس ، مشهد ، سرخس ، تهران و ……
حمل و نقل بین المللی خلیج فارس ریل : حمل ریلی به آسیای میانه

پاسخی بگذارید

بستن منو